08 Temmuz 2020 Çarşamba

Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan belliydi

persembenin-gelisi-carsambadan-belliydi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ekrem İmamoğlu'nun yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinden zaferle çıkmasının ardından bir açıklamada bulundu.
24 Haziran 2019 Pazartesi 09:26

 YSK'nın kararı sonrası yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı seçimini Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasının ardından Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın şunları söyledi: 

 

Yenilenen İstanbul seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Sn. @ekrem_imamoglu yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiştir. Kendisini kutlar, İstanbul halkına ve Türk milletine hizmet yolunda görevinde üstün başarılar diliyorum.

 

İstanbul seçimlerinde 81 ilden gelip @iyiparti Genel Merkezinin programına ve Genel Başkanıımız Sn. @Meral_Aksener'in talimatlarına harfiyen uyarak gecesini gündüzüne katan ve demokrasi destanı yazan onbinlerce partilimize ve tüm İYİ Parti ailesine çok teşekkür ediyorum. 

Türkiye'nin en büyük şehri olan ve 81 ilden gelen tüm partilileri örnek bir konukseverlikle ağırlayan ve verdiği kararla sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını seçmekle kalmayıp Türk siyasetine de yeni bir istikamet çizen Aziz İstanbul halkına şükranlarımı sunuyorum.

 

Partimizi kurduğumuzda Türk milletine ilk mesajımız #TürkiyeİYİOlacak şeklinde idi. @iyiparti liderinden, üyesine ve gönüllüsüne kadar Türk siyasetine ve milletimize iyi gelmiş,milletimizin desteğiyle yerelden-genele büyük bir değişim hareketinin öncüsü olmuştur.

 

Bu seçimde millet iradesiyle inatlaşanların hüsrana uğradığı bir kez daha tescil edilmiştir. Türk siyaseti ve tüm partiler, yenilenen İstanbul seçimlerinde milletin verdiği mesajı almalı ve gerekli dersleri çıkarmalıdır.

 

Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan belliydi aslında. Bizim gibi sahada olan; çarşının, pazarın ve halkın nabzını tutanlar sonucu az çok tahmin ediyordu. Tıpkı bizim 2 gün önce üzerine basa basa söylediğimiz gibi: "Bu seçimde sürpriz olacak, fark beklenenden daha çok olacak!"

 

Başta liderimiz Sn. @meral_aksener, İstanbul İl Başkanımız Sn. @SBugraKavuncu ve İstanbul Seçim  Koordinasyon ekibibimiz olmak üzere tüm @iyiparti ailesine, Türk siyasetine yeni bir ufuk açan Aziz İstanbul halkına ve Büyük Türk milletine gönülden teşekkürler.

 Haber okunma sayısı: 215

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

81 ile koronavirüs genelgesi gönderildi

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler” konulu genelge gönderdi.

Dervişoğlu'ndan AKP'li Tosun'a sert kapak

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, AKP eski milletvekili Resul Tosun ile canlı yayında tartışma

'Meclis dizi izleme değil çalışma yeri' demişti

TBMM'deki Netflix erişim engelini "Meclis dizi izleme yeri değil,çalışma yeri" sözleriyle savunan AKP'li Rümeysa

HKP Hamza Yerlikaya'nın peşini bırakmıyor

Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) avukatları, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın

Tek adam rejimiyle birlikte totalitarizme gidiyoruz

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, barolara ilişkin düzenlemeye hiçbir demokratik hukuk devletinde

Barajın adı var, kendisi yok

2017’de törenle temeli atılan ve 450 milyon liraya mal olacağı açıklanan Çankırı’daki Devrez Kızlaryolu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL