25 Mayıs 2019 Cumartesi

Ruhunu şeytana satan ünlüler

ruhunu-seytana-satan-unluler

İlluminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776’da kurulmuş bir cemiyet. Modern İlluminati, zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı ileri sürülen bir yapılanma.
29 Kasım 2018 Perşembe 23:30

 Müzik sektörü ise en önemli silahlarından biri. Örgüte hizmet eden üyeler simgeleri her yere yaymaya çalışıyor. Özellikle film, çizgi film, poster gibi mecralarda gizlenmiş sembollerle insanlara İlluminati simgelerine karşı sempati kazandırılmaya çalışılıyor.

 

2000’li yılların başında yıldızı parlayan Eminem’in şöhreti birdenbire söndü. 2010‘da çıkardığı Recovery adlı albümü kötü olduğu için mi medyada yer bulmadı, yoksa birileri artık göz önünde olmasını istemiyor muydu? Eminem bir klibinde lise arkadaşı Proof’un bir bar çıkışında öldürüldüğü sahneyi canlandırmıştı. Canlandırma gerçeğe dönüştü. Eminem’in en yakın arkadaşı rapçi Proof 2006 yılında bir bardan çıkarken öldürüldü. Bu Eminem için açık bir uyarıydı. Recovery’de de bu olaydan bahsediyor ve şöyle diyor “ruhumu şeytana sattım/geri alamayacağımı biliyorum/ sadece terk edip gitmek istiyorum.” Bir başka dizesiyse “git ve bir başkasıyla evlen/bir başkasının ruhunu al.” herkes, bunu boşandığı eşine söylediğini sanıyor ama aynı albümde şeytanın sesini de duyuluyor; “en iyi arkadaşını aldım/karını elinden aldım/şöhret güzel geliyordu/şimdi ne oldu.

 

eminem 

“Ruhunu şeytana satma” olayı metaforik bir söylemden çok daha fazlası. ABD’nin 1960’lardan itibaren yürütmeye başladığı MK Ultra projesinin birçok ünlüyü henüz küçük yaştan itibaren zihinsel kontrol altında tutmak için geliştirdiği bir yöntem. Rock grubu Muse’un da bir şarkısına isim veren bu yöntem kişinin zihninin elektroşok yöntemiyle birkaç parçaya bölünmesi ve zihne farklı kişilikler eklenerek yönlendirilebilir hale gelmesidir. MK Ultra yöntemi üzerine kurulan Monarch projesi kapsamında birçok Hollywood ve MTV yıldızının kişilik bölünmesine maruz bırakıldığı ve bölünen kişiliklerden birine şeytana tapan, masonik bir bilinçaltı yerleştirildiği belirtiliyor. Bu yöntem ne kadar küçük yaşta uygulanırsa o kadar etkili oluyor. Monarch’ın en ağır boyutuna maruz kalanlarınsa Christina Aguilera, Britney Spears, ve Justin Timberlake gibi sık sık ruhsal sarsıntılarıyla medyanın gündemine oturan isimler olduğu öne sürülüyor.

 

İlluminatiye Hizmet Eden Ünlüler

İlluminati, popüler kültürü yöneterek üyelerinin dünyaca ünlü olmalarını sağlıyor. Örgüt üyesi ünlüler şarkılarında, albümlerinde veya kliplerinde illüminati örgütüne ait göndermeler yapıyor. Rihanna, Lady Gaga, Jay Z, Katy Perry, Beyonce ise örgütün en aktifleri olarak biliniyorlar.

 

Katty Perry

 

Katty Perry bir röportajında açık şekilde “16 yaşımda müzik dünyasına girdiğimde işler yolunda gitmedi, ben de ruhumu şeytana sattım” demiştir.

 

Angelina Jolieangelina-jolie


jay-z

 

Jay-Z her konsere çıkışında, elini Illuminati’nin sembolü üçgen şeklinde birleştiriyor. Ayrıca Kanye West, Rihanna ve Jay-Z ortak yapımı ‘Run This Town’ şarkısının canlı performanslarında da ‘eli üçgen yapmak’ hareketini birçok kez tekrarlanıyor.

 

Justin Bieber

 

Beyonce


 

Beyonce’nin Tiflis tabelası ve üstünde devrim yazısı yazan arabanın etrafında geçen klibinden bir hafta sonra Gürcistan’da başlayan halk ayaklanması sadece bir tesadüf müydü? Oprah Winfrey’e konuk olan Beyonce Illuminati tarikatına üye olduğunu açıkladı. Böyle bir konuda ilk kez bu denli açık konuşan Beyonce “Illuminati’nin desteğiyle şöhrete kavuştum” dedi. Oprah’ın ‘Sence Illuminati bütün hükümetlerin ve ekonomilerin yıkılmasını sağlayabilecek mi’ sorusuna Beyonce, ‘Bekleyelim ve görelim’ yanıtını verdi.

 

Kim Kardashian


 

Rihanna

 

Rihanna’nın bir çok klibinde Masonluk ve Satanizm’e ait bilinçaltı mesajları mevcut. S&M adlı şarkının klibinde Rihanna’nın arkasında geçen yazılarda Princess Of İllimunati (İllimunati Prensesi) yazısına rastlamak da mümkün.

 

LeBron James

 

Lady Gaga

 

Lady Gaga’nın Konserleri ve resimleri gizli mesajlarla dolu.”Gücünüzü nereden alıyorsunuz?” sorusuna “Ailem ve arkadaşlarım” diye yanıt verirken saçını düzeltir gibi yapmış bir gözünü kapatarak tek gözü işaret etmeye çalışmıştı.Rolling Stones dergisine verdiği bir röportajda şunları söylüyor:”Bazen tekrarlanan şu rüyayı görüyorum. Evimde bir hayalet var. Ve o beni bir odaya çekiyor, orada bacaklarından halatlarla bağlanmış sarı saçlı bir kız var. Ve o kız benim Grammy’deki ayakkabılarımı giymiş. hayalet bana “Eğer onun acı çekmesini istemiyorsan ve ailenin iyi olmasını istiyorsan bileklerini kesmelisin”.

 

Madonna

 

Madonna’nın Illuminati adlı şarkısının sözleri

 

Illuminati

Beyonce ve Jay-Z değil

Nicki (Minaj) ya da Lil Wayne değil

Oprah (Winfrey) ve Obama değil

Pope ya da Rihanna

Kraliçe Elizabeth yada Kanye (West)

 

Pentagram (5 köşeli yıldız) ya da büyücülük değil

Üçgenler ya da para yığınları değil

Kara büyü ya da (Lady) Gaga

Gucci ya da Prada

Altın bir kedi sürüyor

 

Her şeyi gören göz bu gece izliyor

İşte olan bu

Gerçek ve ışık

 

Her şeyi gören göz bu gece izliyor

Saklayacak bir şey yok

Sırlar açığa çıkıyor

 

Bu herkesin içinde olduğu bir parti , parlıyor Illuminati gibi

Bu herkesin içinde olduğu bir parti, parlıyor Illuminati gibi

 

Aydınlanış her şeyi başlattı

Ve artık medya her şeyimizin aldatıyor

Doğru ya da yanlış şekilde

 

Bu dans zamanı ve bu karanlığı bir şeye çevir

Öyleyse hadi ateş yak, bu müzik sarsacak

Sonsuza kadar yaşayacağız, sevgi asla ölmez

Bu gece başlıyor

 

İlluminatinin Öldürdüğü İddia Edilen Ünlüler

Eminem, Micheal Jackson, Bob Marley gibi ünlüler bu sistemin farkındaydılar ve buna karşı mücadele etmek istediler. Eminem dışında hepsi öldü.

 

john-lennon

 

John Lennon The Beatles müzik grubunun üyelerinden biriydi. 8 Aralık 1980 tarihinde Mark David Chapman adlı biri tarafından öldürüldü. Katil, The Beatles fanıydı ve Lennon’u öldürmeden önce ona bir de albüm imzalatmıştı. Lennon’un, barış taraftarı olması ve her zaman barış mesajları vermesi insanları etkiliyordu. Ölümünün örgütün emriyle gerçekleştirildiği iddia edildi.

 

philip-seymour

 

Philip Seymour Hoffman evinde aşırı dozdan uyuşturucu nedeniyle ölü bulunmuştu. Açlık Oyunları filmlerinde ‘Capitol’e karşı isyanın lideri olarak oynamıştı. Oynadığı sahnelerde ona karşı birçok mesaj verildiği söyleniyordu.

 

 micheal-jackson

 

Micheal Jackson İlluminati’ye karşı konuşmaya başlayan ilk ünlülerden biriydi. Onların müzik endüstrisini nasıl kontrol ettiklerini anlatmaya başladı. Özellikle buna karşı bir şarkı da bestelemişti. Haziran 2009 tarihinde, Jackson evinde belirgin aşırı dozda uyuşturucudan ölü bulundu. Michael Jackson’ın “Black Or White” klibinin başında yer alan yaklaşık dört dakikalık dans sahnesi sırf seyirciye yeteneğini göstermek için yapılmamıştı. “Music Industry Exposed” adlı belgeselde bu klibin analizi yapılırken Jackson’ın çok açık şekilde bir arınma ayini yaptığı ve şeytanları kovduğu belirtiliyordu. Yine dans sırasında yaptığı figürlerle aynı zamanda endüstrinin patronlarına açıkça meydan okuyordu.

 

kurt-cobain

 

Nirvana solisti Kurt Cobain’in zihin kontrol deneyleri için, İlluminati tarafından kullanıldığı öne sürüldü. Cobain, örgütün isteğini kabul etmeyince onlar için bir tehlike haline geldi. özelliği taşıyordu. 1994 yılında intihar etti.

 

amy-winehouse

 

Amy Winehouse Ünlü olduktan sonra uyuşturucuya başlamış ve bununla uzun süre mücadele etmişti. Hatta ölümünden önce vahim bir halde kendinde olmayarak zorla sahneye çıkarılmış ve konser vermesi istenmişti. 2011 yılında aşırı doz uyuşturucu ve alkolden ölü bulundu.

 

tupac-shakur

 

Tupac Shakur 1990’larda milyonlarca gencin hayran olduğu bir Rapçiydi. Sonrasında birden devre dışı kaldı. Önce tecavüzle suçlandı ancak olayın gerçekleştiğine dair en ufak bir kanıt bulunamadı. 7 Eylül 1996 yılında Nevada’da araba içindeyken 4 el vurularak öldürüldü. Suçlu ya da suçlular hala bulunamamıştır. Vurulmasından 20 dakika önce arabası kırmızı ışıkta dururken, biri Tupac’ın ünlü son fotoğrafını çekmiştir.

GİZEMLİ GERÇEKLER

 

Haberin etiketleri:

gizem, sır


Haber okunma sayısı: 347

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

3200-yillik-top-oyununda-futbol-izleri

3.200 Yıllık top oyununda futbol izleri

11 Nisan 2019 Perşembe 20:54
sirri-cozulemeyen-10-antik-bulus

Sırrı çözülemeyen 10 antik buluş

06 Ocak 2019 Pazar 20:08
ruhlarin-sesi-duyulur-mu

Ruhların sesi duyulur mu?

05 Ocak 2019 Cumartesi 20:11
bilinmeyen-en-korkunc-kehanetler

Bilinmeyen en korkunç kehanetler

04 Ocak 2019 Cuma 23:13

ÜLKE GÜNDEMİ

Talimat yok. Hanımla konuştum diyeceksin!

İBB'nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçim çalışmalarına da 31 Mart'ta olduğu gibi

İmamoğlu’nun hakkı hukuksuz bir şekilde elinden alındı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek düzenlediği basın toplantısında YSK'nın İstanbul seçimi ile

Satış sırası ona mı geldi?

Bloomberg haber ajansının iddiasına göre üçüncü havalimanı açılışının üzerinden bir sene geçmeden

AKP tabanında çözülme var

İktidar beka söylemini sıklıkla vurgularken, KONDA Genel Müdürü Ağırdır, “Seçmenin beklentisi adalet”

Seçmen gerekçeli kararını 23 Haziran'da verecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “İstanbul seçmeninin iradesi YSK dalavereleriyle gasp edilmiştir.

Yoklama kaçaklarına bedelli imkanı geliyor

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Mecliste düzenlediği basın açıklamasında, kanun teklifinin Asker Alma ve

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL